22 października 2019, godz. 19:00

Grzegorz Skrzypek
(ur. 1970, Sosnowiec)

Tęczowy gravitopiątek, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm

sygnowany l.d.: 'SKRZYPEK' i datowany p.d.: '2018'

na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | "TĘCZOWY GRAVITOPIĄTEK" | OLEJ PŁÓTNO 100 x 70 cm | 2018'

Cena wywoławcza: 1 000
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Dyplom z malarstwa sztalugowego w pracowni profesora Włodzimierza Kunza, aneks z rysunku w pracowni profesora Sławomira Karpowicza. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków i dąbrowskiej grupy artystycznej GOŁONÓG. Nauczyciel rysunku i malarstwa w Zespole Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej. Tworzy malarskie i rysunkowe przedstawienia "KONIOSTWORÓW".

ID: 77499