22 października 2019, godz. 19:00

Jakub Sobolewski
(ur. 1991, Łapy)

Skuty rycerz, 2019 r.

akryl/płótno, 92 x 73 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jakub Sobolewski | "Skuty rycerz" 2019 | 73/92'

Cena wywoławcza: 1 000
– „Void”, Kaplica, Warszawa, 24-31.05.2019
Student V roku Wydziału Malarstwa w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, a także absolwent Wydziału Grafiki tamże. Studiuje Malarstwo pod kierunkiem profesora Jarosława Modzelewskiego.

ID: 77454