22 października 2019, godz. 19:00

Adrianna Konopka
(ur. 1995, Białystok)

Paprotka, 2019 r.

olej/płótno, 122 x 90 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ADRIANNA | KONOPKA | 2019 | "Paprotka"'

Cena wywoławcza: 1 000
– Adrianna Konopka, „Sytuacje”, Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok, 09.05-30.06.2019
– „Nie ma miłości”, Galeria Salon Akademii, Warszawa, 23.07-20.08.2019
– „Void”, Kaplica, Warszawa, 24-31.05.2019
– „Przerwa wakacyjna”, Galeria Salon Akademii, Warszawa, 14.07-18.08.2017
– „Winda nieczynna”, Warszawa, Kaplica, 20.01-03.02.2017
Studentka Wydziału Malarstwa na Warszawskie Akademii Sztuk Pięknych, absolwentka Liceum Plastycznego w Supraślu. Studiuje Malarstwo na V roku pod kierunkiem profesora Jarosława Modzelewskiego oraz rysunek pod kierunkiem Pawła Bołtryka.

ID: 77453