22 października 2019, godz. 19:00

Agnieszka Rowińska
(ur. 1991, Warszawa)

Bez tytułu, 2019 r.

olej, tempera/płótno, 100 x 120 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'A. ROWIŃSKA '19'

Cena wywoławcza: 1 000
Agnieszka Rowińska ukończyła Malarstwo w pracowni profesora Jarosława Modzelewskiego w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Artystka brała udział w wielu wystawach zbiorowych, m.in.: „Śladami W.S. ” w BWA w Tarnowie (2015) i „Afterimage” w Galerii Somos w Berlinie (2017). Prezentowała swoje prace również na wystawach indywidualnych, takich jak „Dialogue” w Galerii 102 w Berlinie (2018) oraz „Delusion” w Ipazzi Factory w Pizie we Włoszech (2019). Podczas swojej praktyki artystycznej młoda artystka odbyła sześć rezydencji artystycznych. Swój warsztat malarski szlifowała między innymi na Filipinach, Islandii i we Włoszech.

ID: 77487