22 października 2019, godz. 19:00

Marzena Bis
(ur. 1987, Zamość)

Sea X, 2019 r.

olej/płótno, 80 x 80 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | 'SEA X' | 2019'

Cena wywoławcza: 1 000
Dyplom z malarstwa uzyskała w 2013 roku. Zajmuje się malarstwem olejnym i akrylowym. Inspirację do swoich prac czerpie głównie z pejzażu. Brała udział w licznych wystawach zbiorowych i konkursach sztuki współczesnej.

ID: 78021