Design. Sztuka Kobiet (wyniki)

8 października 2019, godz. 19:00

Eugenia Łachowa 1924

Kilim Kasztany

wełna, 90 x 150 cm

sygnowany i datowany przy krawędzi: ‘EŁ. 1924.’

Cena wylicytowana: 6 000
Estymacja: 6 000 - 9 000

ID: 77581