Design. Sztuka Kobiet (wyniki)

8 października 2019, godz. 19:00

Para foteli typ 364 lata 60. XX w.

Bystrzyckie Fabryki Mebli, Bystrzyca, Barbara Fenrych-Węcławska

drewno, tkanina, 79 x 56 x 67 cm (x2)

Cena wylicytowana: 2 000
Estymacja: 3 000 - 4 000
Stan zachowania
- po renowacji

ID: 77438