Design. Sztuka Kobiet (wyniki)

8 października 2019, godz. 19:00

Fotel lata 70. XX w.

Spółdzielnia Artysytów Plastyków ŁAD, Polska, Irena Żmudzińska

drewno, tkanina, 73 x 75 x 79 cm

Cena wylicytowana: 1 900
Estymacja: 3 000 - 4 000
Stan zachowania
- po renowacji

ID: 77396