Design. Sztuka Kobiet (wyniki)

8 października 2019, godz. 19:00

Krzesło lata 60.-70. XX w.

Spółdzielnia Artysytów Plastyków ŁAD, Polska, Irena Żmudzińska

drewno, tkanina, 80 x 41 x 52 cm

Cena wylicytowana: 1 900
Estymacja: 2 000 - 3 000
Stan zachowania
- po renowacji

ID: 77157