Design. Sztuka Kobiet (wyniki)

8 października 2019, godz. 19:00

Komoda z zestawu Jajo lata 70. XX w.

Spółdzielnia Artysytów Plastyków ŁAD, Polska, Izabella Szerska-Sternińska

drewno, 72 x 72,5 x 45 cm

z tyłu metka wytwórni

Cena wylicytowana: 3 000
Estymacja: 2 600 - 3 500
Stan zachowania
- po renowacji
- por. Anna Maga, Meblarstwo „ŁADU” po 1945 roku [w:] red. Anna Frąckiewicz, Spółdzielnia Artystów ŁAD 1926-1996, t. I, Warszawa 1998, s. 130-131

ID: 77415