Design. Sztuka Kobiet (wyniki)

8 października 2019, godz. 19:00

Para krzeseł Muszelka lata 50. - 60. XX w.

Spółdzielnia Pracy Architektów Wnętrz ŁAD, Polska, Hanna Lachert

drewno, tkanina, 74 x 73 x 50 cm (x2)

sygnowany pod siedziskiem wypalanym znakiem wytwórni: ‘ŁAD | WARSZAWA’

Cena wylicytowana: 6 000
Estymacja: 7 000 - 10 000
Stan zachowania
- po renowacji
- 90-lecie Spółdzielni ŁAD, Warszawa, 2016 (inny egzemplarz)
- por. Anna Maga, Meblarstwo „ŁADU” po 1945 roku [w:] red. Anna Frąckiewicz, Spółdzielnia Artystów ŁAD 1926-1996, t. I, Warszawa 1998, s. 120-121

ID: 77413