Design. Sztuka Kobiet (wyniki)

8 października 2019, godz. 19:00

Para krzeseł, typ 200-102 lata 50. - 60. XX w.

Zakłady im. Wielkiego Proletariatu w Elblągu, Maria Chomentowska

drewno, sklejka, 76 x 40 x 40 cm (x2)

projekt z roku 1959

Cena wylicytowana: 1 700
Estymacja: 2 000 - 3 000
Stan zachowania
- po renowacji
- por. Anna Maga, Maria Chomentowska. Pod znakiem IWP [w:] red. Czesława Frejlich, Rzeczy niepospolite. Polscy projektanci XX w., Kraków 2013, s. 239-340 (il.)

ID: 77390