Prace na Papierze. Sztuka Dawna (wyniki)

3 października 2019, godz. 19:00
51

Józef Pieniążek
(1888 Pychowice - 1953 Kraków)

"Wrocław", 1947 r.

akwarela/papier, 20 x 30 cm

sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'Józef Pieniążek | Wrocław 1947'

Cena wylicytowana: 1 100
Estymacja: 1 500 - 3 000
W latach 1908-1912 studiował w ASP w Krakowie m.in. u J. Pankiewicza, L Wyczółkowskiego i W. Weissa. Związany był z artystycznym środowiskiem krakowskim.

ID: 74692