Prace na Papierze. Sztuka Dawna (wyniki)

3 października 2019, godz. 19:00

Autor Nieznany
(XIX/XX w.)

Portret kobiety ze sznurem pereł

pastel/papier, 67,5 x 52,5 cm (w świetle oprawy)

sygnowany l.d.: 'N. W.'

Cena wylicytowana: 7 500
Estymacja: 5 000 - 9 000
nieznana

ID: 70386