Prace na Papierze. Sztuka Dawna (wyniki)

3 października 2019, godz. 19:00

Mieczysław Szczerbiński
(1900 - 1981)

Widok na Kurzą Stopkę na Wawelu, 1931 r.

akwarela/papier, 47,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy)

sygnowany l.d.: 'MSSzczerbiński 1931 | KRAKÓW'

Cena wylicytowana: 1 200
Estymacja: 1 400 - 2 000

ID: 64997