Muzy - pierwsze obiekty

26 września 2019, godz. 19:00

Ludomir Sleńdziński
(1889 Wilno - 1980 Kraków)

Portret Laryssy Janowicz z d. Chrzanowskiej, 1939 r.

olej/sklejka, 53 x 37 cm

sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'LARYSSA JANOWICZOWA • MALOWAŁ LVDOMIR SLEŃDZIŃSKI • WILNO • 1939 •'

- kolekcja rodziny sportretowanej

ID: 71649