24 września 2019, godz. 19:00
57

Małgorzata Pabis
(ur. 1980, Miechów)

Mojito, 2019 r.

technika mieszana/płótno, 120 x 90 cm

sygnowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA PABIS'

Cena wylicytowana: 1 000
Architektka wnętrz, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom, który obroniła w 2004 nagrodzony został medalem rektora ASP. Od 10 lat zajmuje się projektowaniem wnętrz, a malarstwo sztalugowe jest dopełnieniem tej profesji. Obrazy traktuje jako inspiracje do zaprojektowania pięknego wnętrza. Wnętrze ma być´ tłem lub uzupełnieniem danego obrazu. Uważa, ze piękno w sztuce nie jest pojęciem względnym.

ID: 73129