24 września 2019, godz. 19:00
55

Marcin Gregorczuk / Blubird
(ur. 1977, Siedlce)

Rain forest, 2019 r.

akryl/płótno, 130 x 100 cm

sygnowany p.d.: 'Blubird'

na odwrociu opisany: 'Blubird 2019 | Rainforest'

Cena wylicytowana: 1 200
Malarz i grafik. Samouk. Radość, ciepło i optymizm, które emanują z jego prac są odzwierciedleniem jego pozytywnego nastawienia do otaczającego świata. Zafascynowany odważnymi, nieregularnymi wzorami oraz mozaiką, łączącą żywe barwy i płynne kształty.

ID: 74312