24 września 2019, godz. 19:00
54

Aleksandra Kubacka
(ur. 1990)

Agawa, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Aleksandra Kubacka | "Agawa", 2019 '

Cena wylicytowana: 1 000
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach Wydziału Artystycznego na kierunku Malarstwo. Studiowała również w Facultad de Bellas Artes na Universidad de Castilla la Manicha w Cuence w Hiszpanii. Artystka czerpie z estetyki pop i collage, mieszając elementy rzeczywistości na styku natury i kultury. Zajmuje się głównie malarstwem, ilustracją i plakatem.

ID: 74303