24 września 2019, godz. 19:00
53

Patrycja Kruszyńska-Mikulska
(ur. 1973, Lublin)

Paradise City, 2015 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. K. Mikulska 2019'

Cena wylicytowana: 1 700
Absolwentka I i II stopnia Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, specjalizacja malarstwo sztalugowe. Jest członkiem Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie. Zajmuje się malarstwem olejnym, ceramiką, projektowaniem wzorów i malowaniem na porcelanie. Jej prace znajdują się w prywatnych zbiorach w kraju i za granicą jak również w instytucjach kościelnych m.in. w Parafii św. Jana Pawła II w Lublinie. Ostatnie wystawy: 2015 – Wystawa indywidualna w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II w Galerii Porczyńskich w Warszawie; 2014 – Wystawa indywidualna w Salonie "Lady in White" w Lublinie; 2013 – Wystawa indywidualna w Galerii "Przy Bramie" w Lublinie; 2013 – Wystawa zbiorowa "Galeria Biała" w Lublinie; 2012 – Wystawa zbiorowa absolwentów i studentów UMCS w Galerii "Zajezdnia" W Lublinie.

ID: 74302