24 września 2019, godz. 19:00
49

Małgorzata Sęk
(ur. 1973, Łódź)

Bliss, 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 100 cm

sygnowany p.d.: 'Sęk'

Cena wylicytowana: 3 200
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi z 1999 roku. Dyplom z Malarstwa i Projektowania Ubioru zdobył Nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi. W 2004 wystawa zbiorowa z najzdolniejszymi absolwentami pracowni malarskiej prof. M. Wagnera i M. Wiczyńskiego.

ID: 73127