24 września 2019, godz. 19:00

Magdalena Libero
(ur. 1980, Szczecin)

Z cyklu 'Matka', Bez tytułu, 2019 r.

akryl, kredka/płótno, 50 x 50 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDALENA LIBERO | "BEZ TYTUŁU" Z CYKLU "MATKA" | AKRYL I KREDKA | 50 x 50 CM | 2019'

Cena wylicytowana: 3 200
Magdalena Libero jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom magisterski zrealizowała w 2012 roku w Pracowni Malarstwa profesor Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej. Główną część dyplomu uzupełniła o aneks z linorytu w pracowni profesora Bogdana Migi. Studiowała również w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, gdzie w 2017 roku obroniła dyplom magisterski z Grafiki artystycznej, który stworzyła w pracowni linorytu profesora Janusza Akermanna oraz dopełniające go dwa aneksy, pierwszy w Pracowni Serigrafii pod opieką dr Katarzyny Łukasik i w Pracowni Malarstwa dr hab. Dariusza Syrkowskiego. W 2017 roku otrzymała wyróżnienie honorowe w 7. edycji Przeglądu Młodej Sztuki „Świeża Krew” organizowanego przez galerię Socato we Wrocławiu. Jej prace malarskie prezentowane były na wystawie finałowej 27. Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych Promocje 2017 w Galerii Sztuki w Legnicy.

ID: 74265