24 września 2019, godz. 19:00

Konrad Oleksiak
(ur. 1995, Mysłowice)

W słońcu się topi, 2019 r.

olej/płótno, 150 x 150 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'Konrad | Oleksiak | 2019'

Cena wylicytowana: 4 000
Student malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. W swojej twórczości skupia się na kreowaniu własnej przestrzeni emocjonalnej, której główna inspiracja pochodzi z wnętrza artysty. Jego malarstwo cechuje się połączeniem figuracji i abstrakcji. Owocuje to formami, których kształty sprawiają wrażeni istnienia pomiędzy światem realnym a metafizycznym, obrazy zmuszają przez to do ich głębszej obserwacji i analizy.

ID: 73110