24 września 2019, godz. 19:00

Robert Miedziocha
(ur. 1983, Lublin)

Wybuch II, 2013 r.

olej/płótno, 130 x 130 cm

sygnowany na odwrociu: 'Robert Miedziocha'

Cena wylicytowana: 1 000
Studiował w Lublinie Wydział Artystyczny UMCS - Malarstwo. Dyplom w pracowni prof. Jacka Wojciechowskiego uzyskał w 2008. W 2006 roku był jednym z finalistów Obrazy Roku. W 2007 roku brał udział w wystawie "Recykling Sztuki - recycling znaczeń", Młode Forum Sztuki Galerii Białej w Lublinie.

ID: 74216