24 września 2019, godz. 19:00

Kat Garstka
(ur. 1977)

Dziewczyna z perłą, 2019 r.

akryl/płótno, 130 x 110 cm

sygnowany p.d.: 'Kat Garstka'

opisany na odwrociu: 'Kat Garstka | r. 2019 | Dziewczyna z perłą | Dívka s perlou | Girl with a pearl'

Cena wywoławcza: 1 000
Artystka o podwójnym, czesko-polskim obywatelstwie. Z wykształcenia malarka z zawodu motiondesignerka, artystycznie crossmultimedialistka łącząca w swoich pracach tradycyjne malarstwo i współczesne najnowsze techniki animacyjne. W 2004 obroniła dyplom magisterski z malarstwa w Instytucie Sztuki na Uniwersytecie Zielonogórskim w pracowni prof. Ryszarda Woźniaka. W latach 1997-2002 uczyła się również w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie na Wydziale Malarstwa.

ID: 73105