24 września 2019, godz. 19:00

Monika Izdebska
(ur. 1989, Olkusz)

Rutka Zydel, 2018 r.

olej/płyta, 100 x 70 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'Monika Izdebska 2018'

Cena wywoławcza: 1 000
Absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Oprócz malarstwa zajmuje się projektowaniem grafiki i produktu. Współpracowała m. in. z Galerią Bunkier Sztuki w Krakowie i Galerią Aba Art Lab na Majorce. W 2017 roku mieszkała w Peru gdzie współpracowała z fotografem Pepe Atochą.

ID: 74201