24 września 2019, godz. 19:00

Filip Moszant
(ur. 1987, Avignon)

DTS1, 2017 r.

flamaster/papier, 70 x 100 cm (w świetle oprawy)

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Filip Moszant | DTS1 | 2017'

Cena wywoławcza: 1 000
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom uzyskał z wyróżnieniem rektorskim w Pracowni Przestrzeni Malarskiej prof. Leona Tarasewicza. Jego prace dyplomowe pojawiły się na wystawie Najlepszych Dyplomów ASP w Warszawie „Coming Out 2017”. Autor wystaw indywidualnych: ’The lamps are different, but the light is the same’ - wystawa dyplomowa prezentowana w Galerii Spokojnej w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz w przestrzeni miejskiej w Warszawie (2017), a także ,,Poza słowami” w siedzibie Banku PKO w Warszawie (mecenat Fundacji PKO Bank Polski, (2016).

ID: 73046