24 września 2019, godz. 19:00

Edyta Kwiatkowska
(ur. 1994, Krotoszyn)

Niedopatrzenia, 2019 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'Kwiatkowska | Edyta 2019'

Cena wywoławcza: 1 000
Studentka Politechniki Łódzkiej na kierunku Włókiennictwo. Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych na tle krajowym oraz międzynarodowym. Jej twórczość przejawia się w takich dziedzinach jak: malarstwo, kostiumografia, projektowanie i realizacja ubioru.

ID: 74247