Sztuka Współczesna. Prace na papierze. (wyniki)

10 września 2019, godz. 19:00

Zdzisław Beksiński
(1929 Sanok - 2005 Warszawa)

bez tytułu, 1962 r.

tusz/papier, 30 x 20 cm

sygnowany i datowany l.d.: 'BEKSIŃSKI 62'

Cena wylicytowana: 11 000
Estymacja: 9 000 - 12 000
"W moim przypadku malowanie obrazów nie wynika ze społecznego posłannictwa lecz z potrzeby ducha. Jest to rodzaj psychicznego skrzywienia, z którym się urodziłem".

- Zdzisław Beksiński

ID: 72797