ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)

5 września 2019, godz. 19:00

Stanisław Chlebowski
(1890 Braniewo - 1969 Gdańsk)

Róże w wazonie, około 1955 r.

olej/płótno, 70 x 55 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany l.d.: 'St. Chlebowski'

Cena wylicytowana: 2 400
Estymacja: 1 700 - 2 200
- kolekcja Grand Hotelu w Sopocie

ID: 67825