Sztuka od Kuchni

17 września 2019, godz. 19:00

Para filiżanek z sentencjami miłosnymi 2 poł. XIX w.

Francja

porcelana, 12,5 x 13,5 cm, śr. spodka: 16,2 cm

na spodzie oznaczenie wytwórni (wycisk w masie)

na korpusach filiżanek kartusze z sentencjami miłosnymi: 'Amitié | éternelle' oraz 'Pensez | à moi'

Estymacja: 2 600 - 4 000
Stan zachowania
przetarcia złoceń

ID: 70522