Sztuka od Kuchni

17 września 2019, godz. 19:00

Andrzej Żurek
(ur. 1960)

"Wielka drobiowa", 1997 r.

olej/płótno, 89 x 116 cm (w świetle oprawy)

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu l.g.: 'ANDRZEJ | ŻUREK | POZNAŃ | 1997 R', p.g.: 'WIELKA | DROBIOWA'

na ramie śr. d. plakietka z opisem: 'ANDRZEJ ŻUREK | WIELKA DROBIOWA 1997 | KOLEKCJA ART & BUSINESS CLUB'

Estymacja: 3 200 - 5 000

ID: 69914