Sztuka od Kuchni

17 września 2019, godz. 19:00

Zestaw śniadaniowy do jajek XIX/XX w.

złocenie/porcelana malowana, 24,5 x 40 x 28 cm

Estymacja: 1 000 - 1 500
Stan zachowania
jeden kieliszek z utrąconą stopą, ubytek przy piórze ogona kury i na szyi, niewielkie wyszczerbienia na kieliszkach, przetarcia złoceń i malatury

ID: 71733