Sztuka od Kuchni

17 września 2019, godz. 19:00

Kosz na pieczywo 1776

Londyn , Anglia

srebro, waga: 661 g, próba: sterling, 8 x 32,5 x 26 cm

na krawędzi kołnierza znaki złotnicze: złotnik 'WC', angielska punca państwowa, znak miejski, litera datująca 'a'

Estymacja: 10 000 - 13 000
Stan zachowania
przerwana powierzchnia, uszkodzenia, reperacja

ID: 70352