20 sierpnia 2019, godz. 19:00

Łukasz Jacek
(ur. 1978)

Droga 6, 2019 r.

olej/płótno, 70 x 110 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'Łukasz Jacek 2019'

Cena wywoławcza: 1 000
Absolwent krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. W 2012 obronił dyplom w Pracowni Malarstwa Sztalugowego prof. Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej, aneks w pracowni malarstwa ściennego prof. Romana Łaciaka. Brał udział w wielu wystawach, między innymi w Teatrze Stu, klubie Kazimierz, w pubie Wręga, galerii M. klubu Kuźnia oraz w galerii Zajazd Dworku Białoprądnickiego. W Krakowie znajdują się również jego realizacje ścienne. Obecnie zajmuje się malarstwem przedstawiającym, głównie pejzażem miejskim oraz abstrakcją.

ID: 72347