20 sierpnia 2019, godz. 19:00

Marzena Bis
(ur. 1987, Zamość)

Village I, 2019 r.

olej/płótno, 73 x 92 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | 'VILLAGE I' | 2019'

Cena wywoławcza: 1 000
Dyplom z malarstwa uzyskała w 2013 roku. Zajmuje się malarstwem olejnym i akrylowym. Inspirację do swoich prac czerpie głównie z pejzażu. Brała udział w licznych wystawach zbiorowych i konkursach sztuki współczesnej.

ID: 72383