20 sierpnia 2019, godz. 19:00

Łukasz Jankiewicz
(ur. 1975, Jawor)

Wszystko jest energią, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 150 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | "Wszystko jest energią" 2019'

Cena wywoławcza: 1 000
Absolwent Architektury Wnętrz na Wyższej Szkole Humanistycznej we Wrocławiu. W 2011 przedstawił w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu instalację "Z wnętrza do wnętrza". W 2012 zdobył nagrodę Wydziału Promocji Urzędu Miasta Wrocławia na pokazie "Ubrać Wrocław" za strój inspirowany Iglicą. Jankiewicz inspiruje się impresjonizmem, wyrażając emocje na obraz przez połączenie intensywnych barw.

ID: 72386