20 sierpnia 2019, godz. 19:00

Jarosław Szewczyk
(ur. 1985, Tomaszów Mazowiecki)

Tłum X, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'SZEWCZYK '19'

na odwrociu opisany: 'SZEWCZYK '19 | TŁUM X'

Cena wywoławcza: 1 000
W latach 2006-11 studiował na ASP Łódź im. Władysława Strzemińskiego. W 2012 dyplom w Pracowni Malarstwa Ryszarda Hungera oraz Pracowni Multimediów. Twórca intermedialny.

ID: 72225