20 sierpnia 2019, godz. 19:00

Katarzyna Słowiańska-Kucz

Czerwona niteczka, 2019 r.

olej/płótno, 92 x 73 cm

sygnowany i datowany l.d.: 'KSłowiańska | 2019'

Cena wywoławcza: 1 000
Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych. Zajmuje się malarstwem, grafiką warsztatową i ilustracją. Członek Związku Artystów Plastyków. Wystawy zbiorowe m.in.: Warszawa, Katowice, Maastricht, udział w wystawach Współczesnej Polskiej Sztuki Książki oraz Frankfurt 2000 i Pro Bolonia. I nagroda - konkurs na plakat Święto Muzyki, I nagroda - konkurs Praga Północ w Święta Bożego Narodzenia.

ID: 72056