20 sierpnia 2019, godz. 19:00

Sebastian Laszczyk
(ur. 1994, Rzeszów)

Zagubiony, 2018 r.

olej/płótno, 150 x 100 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SEBASTIAN LASZCZYK | "ZAGUBIONY" 2018'

Cena wywoławcza: 1 000
Student na kierunku Grafika i Malarstwo na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Uczestnik wielu wystaw zbiorowych w Polsce i Słowacji. Wziął udział w II i III edycji projektu Art and Science. Tworzy w charakterze figuratywnym.

ID: 72372