9 lipca 2019, godz. 19:00

Dominik Smolik
(ur. 1982, Kraków)

Ellenai, 2019 r.

akryl/płótno, 170 x 170 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | "ELENAI" AKRYL / PŁÓTNO | 170 x 170 CM | Dominik Smolik | MMXIX'

Cena wylicytowana: 3 000
W latach 2002-07 studiował na Wydziale Malarstwa Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, w pracowniach prof. Romualda Oramusa, prof. Romana Łaciaka i prof. Grzegorza Bednarskiego. W 2008 roku ukończył Studium Podyplomowe Politechniki Krakowskiej z zakresu Architektury, Konserwacji i Aranżacji Wnętrz Obiektów Sakralnych. Brał udział w wielu krakowskich wystawach oraz w Międzynarodowym Plenerze w Rawennie w 2007 roku.

ID: 71613