9 lipca 2019, godz. 19:00

Grzegorz Skrzypek
(ur. 1970, Sosnowiec)

Landrynkowa sweetfotka, 2019 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm

sygnowany p.d.: 'SKRZYPEK' i datowany l.d.: '2019'

na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | OLEJ PLÓTNO | 100 x 70 cm | "LANDRYNKOWA SWEETFOTKA" | 2019'

Cena wylicytowana: 1 600
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Dyplom z malarstwa sztalugowego w pracowni profesora Włodzimierza Kunza, aneks z rysunku w pracowni profesora Sławomira Karpowicza. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków i dąbrowskiej grupy artystycznej GOŁONÓG. Nauczyciel rysunku i malarstwa w Zespole Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej. Tworzy malarskie i rysunkowe przedstawienia "KONIOSTWORÓW".

ID: 71538