9 lipca 2019, godz. 19:00

Anna Pszonka
(ur. 1989, Krosno)

Flamingi I, 2019 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm

sygnowany p.d.: 'A. P. Pszonka'

na odwrociu opisany: 'FLAMINGOS I, 2019 | Anna P. Pszonka'

Cena wylicytowana: 2 800
Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Na swoim koncie ma udział w plenerach malarskich, wystawach zbiorowych, a także w projektach filmowych dla kina i telewizji. W 2017 roku jej obraz został zakwalifikowany do wystawy pokonkursowej Wildlife Artist of the Year w Mall Galleries w Londynie. Obecnie kontynuuje pracę twórczą, oddając się malarstwu i ilustracji. Najchętniej tworzy w technice olejnej oraz akwareli. Swoje pomysły czerpie z natury, która jest dla niej źródłem niezliczonych inspiracji. Flora i fauna są także pretekstem do wyrażania jej własnych przeżyć i emocji, które interpretuje za pomocą koloru i światła.

ID: 71587