9 lipca 2019, godz. 19:00

Kamil Sarnowski
(ur. 1980, Warszawa)

Dziewczyna i las, 2008 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm

sygnowany na odwrociu: 'Sarnowski'

Cena wylicytowana: 1 000
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Stypendysta wydziału malarstwa Accademia Albertina dela Belle Arte in Torino. Finalista konkursu Obraz Roku 2004. Brał udział w wystawach w Nowym Jorku (Agora Gallery), Warszawie (Muzeum Narodowe, Królikarnia) i Krakowie (Muzeum Narodowe, Sukiennice). Obecnie studiuje na wydziale Reżyserii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Współpracował z Michałem Borczuchem przy operze Voyager, jako autor wizualizacji video (Prapremiera: Teatr Wielki - Opera Narodowa, 22.05.2015).

ID: 71568