9 lipca 2019, godz. 19:00

Sonia Ruciak
(ur. 1987, Szczecin)

Znaczenie, 2019 r.

akryl/płótno, 160 x 100 cm

sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'

Cena wylicytowana: 5 000

ID: 71693