9 lipca 2019, godz. 19:00

Marcin Gregorczuk / Blubird
(ur. 1977, Siedlce)

Satori, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm

sygnowany p.d.: 'Blubird'

na odwrociu opisany: 'Blubird 2019 | Satori | Marcin Gregorczuk'

Cena wylicytowana: 2 200
Malarz i grafik. Samouk. Radość, ciepło i optymizm, które emanują z jego prac są odzwierciedleniem jego pozytywnego nastawienia do otaczającego świata. Zafascynowany odważnymi, nieregularnymi wzorami oraz mozaiką, łączącą żywe barwy i płynne kształty.

ID: 71553