9 lipca 2019, godz. 19:00

Marcin Błach
(ur. 1986, Lublin)

Disco dance 783, 2019 r.

akryl/płótno, 70 x 100 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach, 2019'

Cena wylicytowana: 3 200
Absolwent malarstwa w Kolegium Sztuk Pięknych UMCS w Kazimierzu Dolnym. Dyplom w 2012 r. pod kierunkiem dr hab. Mariusza Drzewińskiego. Studia drugiego stopnia na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. W 2014 r. uzyskał tytuł magistra sztuki w pracowni dr hab. Wiesława Procia. Zajmuje się głównie malarstwem, tworzy obrazy zarówno na płótnie jak i w przestrzeni miejskiej, zajmuje się komiksem oraz twórczością ilustratorską. Od wielu lat interesuje się szeroko rozumianym street artem.

ID: 71638