GRAND HOTEL | SOPOT. Aukcja kolekcji (wyniki)

6 lipca 2019, godz. 19:00

W. Falkowski

"SUD-AMERIKA LINIE", 1934 r.

litografia/papier, 100 x 70 cm

sygnowany w druku l.g.: 'W. FALKOWSKI'

druk: Lit. Art. W. Główczewski, Warszawa oraz oznaczenia: '13. 522'

Cena wylicytowana: 11 000
Estymacja: 11 000 - 15 000

ID: 69102