GRAND HOTEL | SOPOT. Aukcja kolekcji (wyniki)

6 lipca 2019, godz. 19:00

Michał Szlaga
(ur. 1978, Gdańsk)

"Grand Hotel", 2019 r.

wydruk pigmentowy, unikat/papier archiwalny 300gsm, 66 x 100 cm

sygnowany, datowany i opisany ołówkiem na odwrociu: 'Grand Hotel | 1/1 |
Sopot / Warszawa | 2019 | Michał Szlaga'

fotografia naklejona na karton muzealny, w drewnianej ramie ze szkłem muzealnym do obiektu dołączony certyfikat autorski

Cena wylicytowana: 9 500
Estymacja: 7 500 - 10 000

ID: 71787