ART OUTLET - Sztuka Współczesna (wyniki)

4 lipca 2019, godz. 19:00

Piero Cividalli
(ur. 1926 r., Izrael)

Kompozycja, 1984 r.

olej/tektura, 27 x 34 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany i datowany l.d.: 'Cividalli 84'

naklejka z opisem pracy na odwrociu

Cena wylicytowana: 1 900
Estymacja: 2 000 - 3 500
Piero Cividalli jest artystą izraelskim włoskiego pochodzenia. Wyemigrował do Izraela w 1939 roku, rozpoczął studia artystyczne pod kierunkiem Renzo Luizady, po wojnie kontynuował naukę we Florencji. Maluje, uczy malarstwa i historii sztuki, wystawia swoje obrazy w Izraelu i innych krajach. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród.

ID: 54079